Prekių krepšelis

Susisiekite +370 669 28000

Parašykite info@vetspot.lt

Apsipirkimo informacija

Paysera – tarptautinė elektroninių mokėjimų sistema įkurta 2004 metais Lietuvoje. Fiziniams ir juridiniams asmenims Paysera leidžia atsidaryti sąskaitą ir iš jos vykdyti mokėjimų operacijas – gauti ir siųsti pinigus, konvertuoti valiutą, atsiskaityti už prekes ir paslaugas. Paysera taip pat teikia įmokų surinkimo paslaugas, elektroninės prekybos sprendimus verslui.

Paysera yra sukurta ir administruojama uždarosios akcinės bendrovės „Paysera LT“. / plačiau

PREKIŲ PRISTATYMAS

Vetspot.lt visus prekių pristatymus vykdo per DPD kurjerius. Visos prekės išsiunčiamos per 1 darbo dieną.
Pristatymas priklauso nuo  turimo kiekio sandėlyje, dažniausiu atvėju prekės pristatomos per 1-4 darbo dienas, tačiau retais atvėjais gali užtrukti iki 10 darbo dienų.

Pristatymo mokestis 3.99 €
Įsigyjant prekių už daugiau nei 35 eurų, pristatymas Jums visiškai nemokamas. (Išskyrus pristatymą kurjeriu)

GRĄŽINIMO GARANTIJA

  • Gavę netinkamos kokybės prekę, Jūs turite teisę jas grąžinti per 14 d.d. nuo gavimo dienos. Šiuo atveju netinkamos kokybės prekė yra pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums yra grąžinami Jūsų sumokėti pinigai.
  • Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė mes įsipareigojame ją pakeisti tinkamos kokybės prekėmis arba grąžinti Jums sumokėtus jūsų pinigus ( pažymime jog klientas turi turėti pirkimą įrodantį dokumentą ).
  • Vadovaujantis LR Mažmeninės prekybos taisyklių, patvirtintų LR Vyriausybės 2001 m. birželio mėn. 11 d. nutarimu Nr. 697, 17.4 punktu, spausdintos knygos, reprodukcijos ir kiti poligrafijos pramonės dirbiniai yra negrąžinami.
  • Individualaus dizaino pakuotės ( prekės ) pagamintos pagal pirkėjo užsakymą yra negrąžinamos, nebent prekės yra pažeistos ar neatitinka tarp pirkėjo ir pardavėjo sutartų reikalavimų.
  • Grąžinimo atveju siuntimo išlaidos yra padengiamos pirkėjo sąskaitą.

Gražinant prekes būtina laikytis šių taisyklių :

  • Grąžinama prekė turi būti Pirkėjo nepanaudota ir nesugadinta.
  • Prekė neturi būti praradusi prekinės išvaizdos.
  • Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kaip ir buvo Pirkėjo gauta.
  • Grąžinant prekę būtina pateikti dokumentą įrodantį jos įsigijimą.

Norėdami grąžinti prekę, rašykite el.paštu info@vetspot.lt pateikdami svarias priežastis, bei įrodymus, ir mes pasistengsime kuo greičiau išspręsti Jūsų problemą.